ISO 9000:2000 Implementation Feedback

سازمان استاندارد جهانی ایزو در راستای بهبود مستمر در استاندارد سیستم های مدیریت کیفیت سری ISO 9000:2000، اقدام به ارائه پرسشنامهای نموده است که بطور آنلاین در وب سایت این سازمان قابل دریافت است.

 (توصیه میکنم اگر تجربیاتی هر چند کم در ارتباط با پیاده سازی و اجرای سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9000:2000 دارید، به این پرسشنامه سری بزنید.پاسخ های شما کاملا محرمانه نگهداری میگردد.پاسخ دادن به این پرسش ها دو منفعت برای شما دارد: 1. شما به عنوان فردی صاحب نظر، می توانید به طور مستقیم در بازنگری یک استاندارد بین المللی نقش داشته باشید. 2. همچنین این پرسشنامه می تواند به رزومه شما در این سازمان مبدل شود و اثبات کننده نقش شما در استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت، در عرصه جهانی باشد- قابل توجه کسانی که متقاضی مهاجرت به کانادا هستند)

دبیر کل سازمان ایزو (Alan Bryden) از این پرسشنامه به عنوان راهی برای ارتباط بیشتر و بهتر میان استفاده کنندگان از این استاندارد و تیم مسئول این استاندارد Sub-committee 2 (SC 2) یاد کرده است.

 پرسشنامه ی Feed Back Survey با هدف از بین بردن تعابیر مختلفی که از الزامات ISO 9001:2000  بوجود آمده است و همچنین بعنوان نکاتی جهت بهبود در ویرایش های بعدی این استاندارد منتشر شده است.

 در قسمت بعد  توضیحات بیشتری در ارتباط با این پرسشنامه خواهم داد.

/ 0 نظر / 11 بازدید